Plastokno - specialista na plastová okna

Práce / Zednické práce

 

Demontážní a montážní práce

Demontážní a montážní práce

Demontážní a montážní práce jsou prováděny vyškolenými pracovníky. Kvalitní utěsnění spár a zpracování detailů jednoznačně souvisí s celkovou kvalitou staveb. Z tohoto důvodu požíváme jen odzkoušené a certifikované montážní prvky.

 

Zednické práce

Zednické práce

Zednické práce u panelových domů jsou řešeny na bázi parotěsnosti konstrukce – to co si jinde musíte připlatit, nabízí naše společnost již řadu let ve standardu. Vodě odolná maltová směs s pryskyřicí zaručuje dokonalou přilnavost ke stávajícímu povrchu a navíc zamezuje plesnivění rohů ostění. Správné utěsnění připojovací spáry je povinností dle zákona o hospodaření energií, proto volba kvalitních začišťovacích materiálů je velmi důležitá pro splnění těchto podmínek.

 

Venkovní začištění

Venkovní začištění

Venkovní začištění vytváří primární ochranu proti zatékání vody do spáry při působení povětrnostních vlivů. Ochranu této spáry nabízí naše společností již ve standardu ceny zednického začištění.

 

Zednické začištění špalet

Zednické začištění špalet

Zednické začištění špalet je velmi náročné a je prováděno ve více dnech, kdy dochází ke zrání materiálů a následnému štukování nově začištěného ostění.

 

Doporučujeme: Zakázkové vestavěné skříně na míru, vestavné skříně | Kvalitní kuchyně na míru | Lingua Sandy, němčina pro začátečníky