Plastokno - specialista na plastová okna

Práce / Kvalitní montáž

 

Kvalitní montáž

Prováděné práce

Bez provedení kvalitní montáže, by všechny předchozí výrobní operace, byť byly provedeny co nejkvalitněji, neměly šanci na úspěch. Špatná montáž vede k velmi brzkým budoucím problémům. Z tohoto důvodu věnujeme maximální pozornost této důležité a na povrch ne tolik viditelné etapy.

 

Certifikavané montážní skupiny

Správné osazení oken

Naše montážní skupiny jsou zaškolené v dceřiné certifikační společnosti ift – Eurowindoor academy. Kvalitní montáž není totiž prováděna v co nejkratším čase, ale je závislá na kvalitě použitých materiálů, na používání vytěsňujících pásek u spojů, v detailech správného osazení, ukotvení i vypěnění tak, aby bylo zabráněno vzniku tepelných mostů.

 

Praxe a školení

Stavební práce

Výjimečnost našich pracovních skupin je přikládaná nejen školení, ale i jejich dlouholeté praxi v dané profesi. Nedílnou součástí montáže je seřízení a seznámení s obsluhou a údržbou Vašich nových oken. Všechny tyto úkony vedou k vysoké spokojenosti našich zákazníků.

 

Doporučujeme: Zakázkové vestavěné skříně na míru, vestavné skříně | Dětské pokoje a skříně na míru | Kvalitní kuchyně na míru