Plastokno - specialista na plastová okna

Vchodové dveře a vstupy / Dveřní profily a funkčnost

 

Dveřní systém KBE 70 mm

KBE dveřní systém_70 mm je velmi kvalitní německý profilový systém s dorazovým těsněním. Díky stavební hloubce 70 mm a 4komorovému profilovému systému s dorazovým těsněním mají dveře zlepšenou tepelnou ochranu.

Plastové vchodové dveře KBE nabízejí více bezpečnosti díky 13 milimetrům osové vzdálenosti pro kování a 3 bodovému automatickému zamykání s háky a více stability a odolnosti proti zkrutu díky větším komorám a masivnějším ocelovým výztuhám.

 

Dveřní systém REHAU Brillant-Design 70 mm

Dveřní systém REHAU Brillant-Design 70 mm je kvalitní plastový profil s dorazovým těsněním. Systém vchodových dveří REHAU Brillant-Design je určen pro vstupní prostory u energeticky optimalizovaných staveb, bez ohledu na to, zda se jedná o rekonstrukci nebo o novostavbu. Dveře REAHU Brillant-Design jsou dobrou volbou pro ty, kdo hledají kvalitní dveře s dlouhou životností za příznivou cenu.

Čtyřkomorové profily REHAU Brillant o šířce 70 mm zaručují vysokou stabilitu díky rozměrné ocelové výztuži. Tyto dveře lze také vyrobit v provedení, zařazeném do bezpečnostní třídy 3 podle DIN V ENV 1627. Profil je tvořený hladkými povrchovými plochami, které se snadno udržují. Použití svařovacích rohových spojek zaručuje vysokou tuhost křídla dveří.

Vchodové dveře REHAU se starají o to, aby byla vstupní oblast ochráněna proti průniku chladného vzduchu. Jako jedny z mála na trhu mají dveře REHAU Brillant 70 5 komorovou konstrukci rámu, čímž se zvyšuje jejich izolační schopnost. S dveřmi REHAU Brillant 70 Vám teplo zůstává uvnitř, zatímco chlad, vlhkost a hluk zůstávají přede dveřmi.

 

Dveřní profil SCHÜCO SI82

Dveřní profily Schüco uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky a majitele nízkoenergetických domů. Díky 6 uzavřeným vzduchovým komorám dosahují dveře SCHÜCO SI82 vynikající tepelné i zvukové izolace a podstatně Vám ušetří energetickou spotřebu. Dveře SCHÜCO SI82 jsou tou nejlepší volbou, pokud chcete pro svůj domov větší úsporu energie za příznivou cenu!

Promyšlený 6komorový profil a tepelný most dveřního prahu u dveřního profilu Schüco SI82 Vám garantují optimální tepelnou izolaci a díky tomu úsporu energie. S tímto profilem nemusíte dělat žádné kompromisy mezi bezpečností a tepelnou ochranou. U systému Schüco SI 82 zajišťuje maximální stabilitu obvodová ocelová výztuž o tloušťce až 3 mm a bezpečné ukotvení kování. Další výhodou je velká konstrukční tloušťka profilů 82 mm, která významně ztěžuje neoprávněné proniknutí Vašeho objektu. Bezpečnost dveří může být díky vybavení dalšími prvky proti vypáčení zvýšena až na bezpečnostní třídu WK2.

 

Doporučujeme: Pokročilá angličtina rychle a efektivně | Zakázkové vestavěné skříně na míru, vestavné skříně | Kvalitní kuchyně na míru