Plastokno - specialista na plastová okna

Doplňky k plastovým oknům

 

K novým plastovým oknům nabízíme doplňky, které zvýší Váš uživatelský komfort a perfektně dokreslí design Vašeho domova.

Vnitřní parapety

Pokud budete mít nová plastová okna, vyplatí se investovat i do kvalitních vnitřních parapetů, které Vám zaručí, že i po letech používání budou vypadat stále dobře. K našim plastovým oknům dodáváme tvrzené komorové plastové parapety značky REHAU se silnou melaminovou fólií, jež je vysoce odolná proti mechanickému poškození, která jsou dodávány v základních barvách.

 

Venkovní parapety

Pokud si přejete zajistit 100% ochranu konstrukce před zatékáním, měly by se při výměně starých oken za nová vyměnit za nové i původní venkovní parapety.

 

Interiérové žaluzie

V naší nabídce naleznete jedny z nejkvalitnějších žaluzií na trhu ISOTRA QUALITY HIT. Značka ISOTRA je zárukou, že funkčnost Vašich žaluzií neskončí spolu se záruční lhůtou.

 

Sítě proti hmyzu

Proti otravnému hmyzu Vám nabízíme velmi kvalitní sítě značky ISOTRA a to okenní sítě typ C10 nebo dveřní sítě typ H. Tyto sítě se vyznačují celohliníkovým rámem, čímž je zaručena jejich dlouhá životnost a možnost celoročního použití.

 

Interiérové látkové rolety

Pokud si přejete elegantní prvek dotvářející kouzlo domova a poskytující příjemnou atmosféru k bydlení, jsou látkové rolety tou správnou volbou. Díky široké paletě použitých materiálů a vzorů si jistě vyberete rolety, které nejlépe podtrhnou Váš interiér.

 

Předokenní rolety a žaluzie

Rádi pro Vás zajistíme i montáž předokenních žaluzií a rolet, které Vám kromě zastínění objektu přinášejí mnoho dalších výhod. Díky instalovaným předokenním roletám zvýšíte tepelnou pohodu ve svém bytě či domě, proto v létě brání rolety vstupu tepla dovnitř a v zimě Vám spuštěné rolety naopak teplo ve vnitř udrží.

 

Doporučujeme: Pokročilá angličtina rychle a efektivně | Kvalitní kuchyně na míru | Kvalitní pomaturitní studium s certifikací